تبلیغات
وب سایت اطلاعاتی للكلو

منوی کاربردی

نویسندگان
ورود به سایت پیشخوان دولت
نام كاربرى

كلمه رمز

لینک دوستان
رویت صورتحساب

رویت صورتحساب مشترکین برق آذربایجان غربی

 شماره اشتراک خود را که روی صورت حسابهای برق درج و مشخص گردیده وارد و کلید Enter را فشار دهید .

صدور قبض المثنی

 

هر کدام از همکارانی که از عملکرد پست راضی نیستند  نامه زیر را دانلود کرده و  به پست شهرستان ارسال نمایند و تا زمانی که هر کدام از این مشکلات بر طرف نشده است کوتاه نمی آییم.در ضمن تا آنجایی که امکان دارد به سایر همکاران در سراسر کشور اطلاع رسانی کنید.

**ما به حق خودمان خواهیم رسید فقط اگر بخواهیم**

بسمه تعالی


به : حضور ریاست محترم اداره پست شهرستان ... جناب آقای ....


از : دفتر آی سی تی روستای ....


موضوع : عدم  رضایت از عملکرد پست


با سلام و احترام

به استحظار می رساند دفتر آی سی تی روستای ..... از زمان فعالیت خود مشغول به ارائه خدمات پستی برای روستاییان می باشد و این خدمات می تواند شامل توزیع مرسولات – توزیع قبوض – ثبت نام اینترنتی – دریافت مرسولات – اطلاع رسانی در روستا- توزیع دفتر چه های کنکور- امور بیمه  و سایر خدمات پستی باشد.

انجام این خدمات نتایج مثبتی برای روستاییان در بر داشته است و باعث جلوگیری از حجم عظیمی از مسافرت های غیر ضروری به شهر شده است.

ولی متاسفنه بدلیل اینکه این دفتر حقوق ثابتی ندارد و باید به صورت کارمزدی کار کند و این کارمزد هم بدلیل کم جمعیت بودن روستا و همچنین افراد کم درآمد و مستضعف روستا بسیار ناچیز است و فاقد توجیه اقتصادی است. در نتیجه جوابگوی هزینه های جاری دفتر نمی باشد.

لذا مدتی است که هیچ انگیزه ای برای ادامه ارائه خدمات پستی برای روستاییان نیست و تعدادی از همکاران هم به همین دلیل در حال انصراف از خدمات هستند با این مقدمه ، ذیلاً برخی از مشکلات اساسی را که این دفتر آی سی روستایی با آن مواجه است به اطلاع می رساند:

1)    عدم تخصیص پهنای باند مناسب برای ارائه خدمات پستی و آی تی: سرعت فعلی اینترنت برای این دفتر 64 کیلو بیت می باشد که بسیار پایین است و هم  اکنون همین سرعت در اختیار امور بانکی که به صورت بر خط می باشد قرار گرفته است و این در حالی است که با سرعت موجود ، مردم روستا از دسترسی به خطوط آنلاین (اینترنت) بی بهره مانده اند.

2)   شیوه  نامناسب گزارش دهی و پرداخت ماهیانه درآمد: با وجود دسترسی به اینترنت و خدمات بانکی در دفتر ، اما کارگزار می بایست هر ماه درآمد پست خود را به بانک های دیگر و یا به پست منطقه تحویل دهد.

3)     عدم رضایت از کارمزد فعلی:

4)      تسویه بدهی معوقه پست به دفتر آی سی تی روستا.

5)   اصلاح شیوه پرداخت کارمزد دفاتر: انتظار می رود که درآینده بجای موکول کردن واریز کارمزد دفتر به ماه های بعد ،  به صورت آنی کارگزار حق السهم خود را از درآمد کسر و مابقی را به حساب پست واریز نماید.

با توجه به وضع موجود و دلسردی کارگزار از ادامه ی فعالیت ، خواهشمند است نسبت به رسیدگی به وضعیت فعلی ، توجه ویژه مبذول بفرمایید. در غیر این صورت دفتر آی سی تی   از تاریخ 1390/02/10 از انجام خدمات پستی معذور می باشد .

 

                                                                                                                   با شایسته ترین احترامات

                                                                                                                دفتر آی سی تی روستای ....

جهت دانلود نامه اصلی روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود

 

 
طبقه بندی: متفرقه،
[ دوشنبه 29 فروردین 1390 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ ژیلا یونسی ]
.: > weblog themes by jila youne30<:.

درباره وبلاگ
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :